GARANTİ TAKİP

SIK SORULAN SORULAR

Aracıma LPG Dönüşümü Yaptırırsam Performans Kaybı Olur mu?

Aracınızın marka/model ve motor yapısına uygun olarak belirleyeceğimiz doğru LPG sistemi ve doğru montaj işçiliği ile aracınızda performans kaybı yaşanmaz. Şirketimiz ve Çözüm Noktalarımız aracınız için en doğru LPG Sistemini sizlere sunarak, aracınızda performans kaybı yaşanmasına asla müsaade etmez.

Aracımda LPG Dönüşümü Sonrası “Arıza Işığı” Yanacak mı?

Aracınızın marka/model ve motor yapısına uygun olarak belirleyeceğimiz doğru LPG sistemi ve doğru montaj işçiliği ile aracınızda Arıza Işığı yanmayacak. Şirketimiz ve çözüm noktalarımız aracınız için en doğru LPG sistemini sizlere sunarak, aracınızda “Arıza Işığı” yanmasına asla müsaade etmez.

Aracıma LPG Dönüşümü Yaptırmam Ne Kadar Tasarruf Etmemi Sağlar?

Türkiye pazarında LPG ve benzin fiyatlarını baz aldığımızda, yapılan kaliteli/doğru montaj sonrası aracınız minumum %40 tasarruf eder.

LPG Güvenli Bir Yakıt mıdır?

Standartlara uygun olarak yapılan LPG dönüşümü, son derece güvenlidir. Bu nedenle başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde hem tasarruf hem çevre bilinci nedeniyle yaygın olarak kullanılır. Dikkat edilmesi gereken konu, LPG dönüşümü mutlaka TSE tarafından onaylanmış ve Makine Mühendisi çalıştıran yetkili firmalarca yapılmalıdır. Ayrıca firmanın tecrübeli, işinin uzmanı, otomobil dünyasındaki gelişmelere hızlı ayak uydurabilen, yeniliklere çabuk adapte olan bir firma olması gerekir. Şirketimiz ve çözüm noktalarımızın tümü TSE standartlarında yetkili firmadır ve gerekli tüm ekipmanlar ile size güvenli bir sistem sunmaktadır.

LPG Dönüşümü Sonrası Yasal İşlemler Çok mu Zor?

Yeni yönetmelikler ile LPG ruhsat işlemleri çok basitleşmiş olup Makine Mühendisleri Odasından alınan Sızdırmazlık Raporu Kaldırılmıştır. Dönüşüm sonrası sadece yetkili firmaların hazırladığı “Fatura-Proje” evrakları ve sızdırmazlık raporu ile TÜV Muayene istasyonlarında yapılacak genel muayene sonrası, herhangi bir noter aracılığı ile ruhsatınıza “LPG” ibaresi yazdırabilirsiniz. Şirketimiz ve çözüm Noktalarımızın tümü, randevu almanızda ve gerekli yasal işlemlerin nasıl olacağı konusunda size ayrıntılı bilgi verecektir.

Aracım LPG Dönüşümü Sonrası Garanti Dışı Kalır MI?

Şirketimiz otomobil firmalarının garanti dışı bıraktığı kısımlar için LPG sistem markaları ve araç markalarına göre 2 ile 5 Yıl arası motor garanti paketleri sunmaktadır. 0-20.000 Km araçlar için sunduğumuz garanti paketleri ile şirketimiz ve çözüm noktalarımızda gönül rahatlığı ile LPG dönüşümü yaptırabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR 1