GARANTİ TAKİP

Hakkımızda

Lpg Dönüşüm sektörünün en değerli markalarının toptan ve perakende satışını ve aynı zamanda nihai tüketiciler için montajını yaparak müşterilerine en iyi ürün ve hizmetleri sunmak amacıyla kurulan şirketimiz, 21 yıllık sektör tecrübesiyle bugün sektördeki gelişmelere hızlı uyum sağlayan, ürün çeşitliliği sayesinde müşteri ihtiyaçlarına anında cevap verebilen,  fiyatlandırma konusunda hassas bir çalışma yöntemi benimseyerek en uygun fiyatları müşterilerine sunabilen, farklı hizmet anlayışı ile rakiplerinden ayrılan sektörün önemli şirketlerinden biri haline gelmiştir. Türkiye’de şuan 25 farklı ilde benzersiz LPGSTÜDYO-AFRSTÜDYO- VIP GARANTİ gibi hizmetleri sunan şirketimiz, Türkiye’nin en büyük LPG DÖNÜŞÜM SERVİS AĞI"na sahiptir.

KURUMSAL 1

4 kıta da ve 60’dan fazla ülkede faaliyet gösteren İtalyan STARGAS firması ile G.Kore Hana Enjektör firması Türkiye Distribütörü olan şirketimiz aynı zamanda dünyanın en büyük Otogaz Sistemleri üreticisi İtalyan LOVATO firmasının da bölge distribütörü olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Ayrıca, gerek merkezimizde gerekse şubelerimizde ATİKER-AKL-ALDESA-BRC-CANGAS-KME-LANDİRENZO-PRİNS-ZAVOLİ-VİKARS gibi markaların bayilikleri (illere göre değişiklik göstermektedir.) bulunmaktadır.

Türkiye’de ki ki en kapsamlı otogaz montaj ve bakım servisi LPG ÇÖZÜM MERKEZLERİNDE; Lpg Dönüşümü, LPG bakım hizmetleri, LPG arıza tespit ve çözümleri, sızdırmazlık kontrolleri ve ön muayene işlemleri ile birlikte toptan ve perakende yedek parça satışı yapılmaktadır.

Rakiplerinden farklı olarak LPG Stüdyo hizmetleri veren şirketimiz, montajı yapılan her araca AFR Ayarı, boya koruma, video çekim, ferdi sigorta hediye etmektedir. VİP GARANTİ hizmetleriyle, montajı yapılan her araca yaşı ve kilometresine bakılmaksızın  +1 YIL ve +2 yıl extra parça ve işçilik garanti paketleri sunan şirketimiz, LPG Dönüşümü yaptığı 0-20.000 KM araçlar içinde Motor Koruma Garanti Paketleri sunabilmektedir.

Atmosferik Basınçlı tüm araçlar ile birlikte TSI- FSI –TFSI- GDI – TCE – TGDI ECOBOOST adı ile anılan tüm Direkt Enjeksiyonlu araçlara LPG Dönüşümü gerçekleştiren şirketimiz, son olarak Sıvı Lpg Sistemlerini (LPİ) de müşterilerine sunarak sektördeki faaliyetlerine devam etmektedir.    

Kalite Anlayışımız ;

Yaptığımız tüm işlemlerde hizmet kalitemiz tüm çalışanlarımızın katkıları ile sağlanır. Müşterinin karşılanması, bilgi sunumu, ikramlar ve doğru/ kusursuz hizmet için sürekli eğitim, kalite anlayışımızın temelidir. Çalışanlarımız, şubelerimiz ve bayilerimize satış, montaj ve satış sonrası kursları ile eğitim verilir.

Yaptığımız tüm montajlarda kablo soyulması, lehim yapılması, AFR Yol ayarı ve montaj estetiği önceliğimizdir. Arıza tespit cihazı, gaz kaçak kontrol cihazı, enjektör performans test cihazı, AFR Kiti gibi teknolojik cihazların kullanımı gerek işletmemizde gerekse şube ve bayilerimizde zorunludur.

Yapmış olduğumuz montaj dönüşümü sonrası çok uzak bir ihtimal olsa bile müşterimizin beklentisi karşılanamaz ise 14 gün / 1000 km değişim veya iade garantisi sunmaktayız.  

Vizyonumuz ;

Benzinli ve otogazlı araç sahiplerinin ihtiyaçlarına çözümler sunup müşteri beklentilerini aşarak faaliyet gösterdiği sektörün öncü ve model şirketi olmaktır.

Misyonumuz ;

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en uygun çözümleri, en uygun fiyatlarla sunarak,  mutlu müşteriler edinmektir.

Değerlerimiz ;

 –Müşteri Memnuniyeti
 “Müşterilerimiz velinimetimizdir”….. En iyi hizmet ve ürünleri en iyi fiyatlarla sunarak müşterilerimizin mutluluğu için çalışırız. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrası müşterilerimizin yanında olmak birinci görevimizdir. Müşterilerimize saygı, nezaket ve eşitlik kuralları çerçevesinde yaklaşırız.

–İş Ahlakı
Tüm iş süreçlerimizde yasalara ve ahlak kuralları uymak ticaretimizin en önemli ilkelerindendir.

–Güven
Verdiğimiz sözü zamanında ve eksiksiz olarak yerine getiririz. Müşterilerimizin sorunlarını sahiplenir, çözüme ulaştırır ve sonuçlarını takip ederiz. Yetki ve sorumluluk verdiğimiz insanlara güveniriz.  Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve tedarikçilerimiz arasında ayrım yapmayız.